Domki letniskowe nad jeziorem Kołomąć

O nas

Kołomąć jest przepiękną miejscowością usytuowaną w województwie zachodniopomorskim. Otoczony jest lasami i polami uprawnymi, dzięki czemu wspaniale można tutaj wypocząć. Przez lasy prowadzą ścieżki spacerowe które ułatwiają obejście jeziora, przy którym usytuowany jest nasz ośrodek wypoczynkowy. W zależności od pory roku okoliczne lasy udostępniają dodatkowych atrakcji. Można obserwować naturę, łatwo trafić na sarny, grzybów też nie jest mało, a idąc przez wzniesienia pokryte w całości konwaliami słuchając kojącego śpiewu ptaków można się wyciszyć.

img_03_jpg15608911871560891187.jpg

Śpiew ptaków jest codziennością w naszym ośrodku wypoczynkowym, ponieważ domki są usytuowane przy linii lasu. Cały teren ośrodka wypoczynkowego jest ogrodzony oraz prawie w całości pokryty trawą, co zapewnia bezpieczną zabawę dla dzieci.

Część naszego ośrodka wypoczynkowego graniczy z linią brzegową jeziora Kołomąć. Kąpielisko posiada pomost wyznaczającym płyciznę dla naszych młodszych gości. Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajduje się , miejsce na ognisko i zadaszone miejsce na grilla oraz plac zabaw. Oferujemy bardzo dobre warunki sanitarne (prysznice i toalety), prowadzimy też wynajem sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne).

Na terenie ośrodka znajduje się lokal z małym sklepikiem, stołem bilardowym oraz stolikami przy których można spokojnie się czegoś napić. Przy lokalu usytuowany jest taras z widokiem na znajdujący się poniżej teren ośrodka wypoczynkowego. Przy tarasie znajduje się wiata z grillem i stolikami w całości wykonana z drewna.

Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajduje się darmowy parking dla naszych gości, istnieje także możliwość postawienia pojazdu przy wynajętym domku. Ośrodek jest monitorowany.

img_25_jpg15608911951560891195.jpg

W naszej ofercie znajdują się domki całoroczne. Domki wypoczynkowe całoroczne posiadają dwie oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, salon z kominkiem, klimatyzację, łazienkę z prysznicem, balkonik oraz są całkowicie uposażone. Na piętrze znajdują się 2 łóżka dwuosobowe, 2 łóżka jednoosobowe natomiast na parterze znajduje się 1 tapczan dwuosobowy. Domki całoroczne wykonane są w całości z drewna (system kanadyjski). Bungalow holenderski posiada sypialnię, salon, aneks kuchenny, prysznic, toaletę. Bungalow jest uposażony. W bungalowie znajdują się 3 łóżka dwuosobowe. Pod każdym domkiem znajduje się ławka na której latem można pobiesiadować.

ORGANIZUJEMY:

- imprezy integracyjne,

- ogniska integracyjne